Baymak Klima Servisi

Ana Sayfa / Klima

Kocaeli Baymak Klima Servisi

Faturalı & Kurumsal Himet

Kocaeli Baymak Klima Servisi sizlere klimalar konusunda kapsamlı destek verirken bunu servis garantisi altında yapmaktadır. Klimalarınızın ne zaman ve nasıl arıza çıkaracağı bilinmez.

Bu sebeple erkenden tedbir almak hem zaman hem maliyet açısından yararınıza olacaktır. Ortama uygun seçeceğiniz klimalar şayet yıllık bakımları da yapılırsa uzun vadede sizlere sorun çıkarmayacaktır.

Ancak hem elektrik hem de parça bazlı bir takım arızalar karşımıza çıkabiliyor ki böyle durumlarda acil olarak teknik desteğe ihtiyaç duyulacaktır. Kocaeli merkez ve ilçelerde yıllardır klima konusunda uzman kadromuzla müşterilerimize garantili bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Klimalar konusunda karşımıza pek çok arıza çıkabilmektedir. Önemli olan arızanın doğru bir şekilde tespit edilip uygun yöntemle onarılmasıdır. Ayrıca gerektiğinde orijinal yedek parça montajı yapılarak cihazın tam performans çalışması sağlanmalıdır.

Klima İle İlgili;

  • Sökme ve takma işlemleri
  • Orinal parça temini
  • Gaz dolumu
  • Arıza giderilmesi işlemi,
  • Kimyasal bakım ve temizleme
  • İç veya dış ünite yer değişimi
    garantili olarak firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır.

Klimalar farklı marka ve modellerde olsalar da çalışma prensibi olarak birbirlerine benzerler. Parçaların görevleri aynıdır ve doğru bir şekilde çalışmalıdır.

Özellikle uzun müddet kullanılmayan klimalar tozlanmaya bağlı olarak pek çok arıza ortaya çıkarabilirler. Bu sebeple Kocaeli Baymak Klima Servisi olarak müşterilerimize düzenli temizlik yapmalarını önermekteyiz.

Klimalarda arzu edilen havayı alamamanın pek çok nedeni bulunmaktadır. Mesela klimanız ısıtmadayken oda sıcaklığı istediğiniz seviyeye ulaşmıyorsa sıcaklığı doğru ayarlanmamış olabilir.

Klimanızın fan hızını artırmayı deneyin ve eğer hava akış yönü aşağı doğru ise kumanda ile yukarı doğru ayarlayın. Ancak sonuç alamaz iseniz Kocaeli Baymak  Klima Servisi operasyon merkezimizi arayarak teknik destek talebinde bulunun.

Klimanın daha hızlı hava sirkülasyonu sağlaması için fan hızının ayarlanması gerekir. Klimanızda fan düğmesine bastığınız halde fan hızı artmıyor ise klimanın otomatik fan modunda olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Otomatik fan hızı ayarında cihaz sabitlenmiş olan hız oranında hava verecektir.

Sayfamızı Paylaşın
Toplam Hİt : 2302 | Bugün Tekİl : 7 | Toplam Tekİl : 587 |